VIDEO: Najbolja reklama za autobus svih vremena

VIDEO: Najbolja reklama za autobus svih vremena

Danska reklama za autobus nevjerojatno je duhovita i zabavna, što potvrđuje i činjenica da na YouTubeu trenutno ima gotovo 99 posto pozitivnih ocjena.

S obzirom da video govori više od tisuću slika (uz podatak od 24 slike u sekundi, preduvjet za to je da traje barem 42 sekunde), a slika više od tisuću riječi (tako bar tvrde Kinezi), nećemo pokušavati napisati milijun riječi, nego ćemo samo copy pasteati video i dodati prijevod :)

0:14 Midttrafik predstavlja
0:18 AUTOBUS
0:23 Vozač je cool
0:25 Ja sam cool
0:30 Vrlo lijepa sjedala
0:35 Divovski panoramski prozori s impresivnim pogledom
0:41 Dizajnerska zvona s cool funkcijama
0:49 Besplatne ručke
0:52 Velik je i dug
0:56 Ima traku samo za sebe
1:05 Yeah
1:07 On je ulica
1:12 Vozi i noću
1:16 I dalje sam cool
1:18 Yeah. Autobus je cool
1:20 Zato - probudite se sutra rano ujutro i ugrabite dobro sjedalo
1:24 Midttrafik
1:26 Mi ćemo Vas voziti

- - - IZDVOJITE MINUTU I PODRŽITE REP.HR - - -

Ako redovito posjećujete rep.hr, vjerojatno ste svjesni da objavljujemo niz članaka koji sadrže zanimljive i društveno korisne informacije. Nastojimo ukazati na nepravilnosti i prevare, promovirati uspjehe informatičara na natjecanjima, predstaviti nove projekte i inicijative i pružiti niz drugih informacija. Iako portal ima određene marketinško-prodajne aktivnosti, proizvodnja takvog sadržaja košta i - kao i drugim medijima - dodatni izvor prihoda pomogao bi u daljnjem rastu i razvoju. Brojni portali uveli su proteklih mjeseci zaključavanje članaka i pretplatu, a mi smo se odlučili za opciju dobrovoljnih priloga za koje se izdaju računi.

Podržati nas možete već s pet kuna, na što trebate potrošiti manje od minute. Dovoljno je izabrati sličicu s jednim od ponuđenih iznosa, a nakon toga u novom prozoru izabrati način plaćanja. Radi jednostavnosti i brzine plaćanja, podržane su mobilne aplikacije KEKS Pay, Aircash i Settle te kriptovalute. Uplata se realizira putem partnerske tvrtke Neoinfo i sustava mobilepaymentsgateway.com Sustav za plaćanja je trenutnu u testnoj fazi te se ispričavamo ako u početku bude nekih nesavršenosti. Ako uočite nekakav nedostatak ili vas zanima više informacija o sustavu možete nas kontaktirati na info@rep.hr

Izaberite iznos podrške: