Tvrtka CircuitMess organizirala je u subotu događaj na kojem je dijelu hrvatskih kupaca uživo uručila Batmobile setove koje su naručili u Kickstarter kampanji.
Na taj način htjeli su se zahvaliti podršci koju su dobili u ovoj globalnoj kampanji u kojoj su hrvatski podržavatelji po prvi put bili na visokom drugom mjestu. Prema podacima s Kickstartera, CircuitMess je svojom četvrtom kampanjom prikupio 388.783 američka dolara od 2427 podržavatelja koji su pribilježili 1775 narudžbi, od kojih su neke uključivale i više setova. Najviše podržavatelja, njih 756 dolazi iz SAD-a, dok ih je iz Hrvatske 376. Na vrhu su još Njemačka, Ujedinjeno Kraljevstvo i Kanada.
CicruitMess se često predstavlja kao tvrtka koja želi biti "Lego za STEM edukaciju", s obzirom da se edukativne STEM igračke moraju sastaviti, što je prije Batmobilea uvijek uključivalo i lemljenje. Osnivač CircuitMessa Albert Gajšak uz znatnu dozu humora okupljenima je opisao detalje o Batmobileu i njegovoj proizvodnji. Osnovna verzija Batmobile dolazi bez potrebe za lemljenjem jer je iskustvo s ranijim proizvodima pokazalo da to nije nešto što žele svi kupci. Nakon sastavljanja, kupac ne dobiva obični auto na daljinsko upravljanje, nego svojevrsno autonomno vozilo koje između ostalog raspoznaje markere i objekte u vožnji, a moguće ga je i isprogramirati koristeći posebnu aplikaciju. Veliki broj značajki koje su u CircuitMessu obećali kupcima kao i stanje na tržištu čipova rezultirali su višemjesečnim kašnjenjem u isporuci, no kupci mogu biti vrlo zadovoljni. Sudeći prema prisutnima na događaju, često se radilo o tehnološki osviještenim roditeljima koji su ih kupovali djeci. Popis pripadnika IT zajednice koji su naručili setove uključivao je između ostalih predsjednika CISEx-a Davora Runju, predsjednika UBIK-a Vlahu Hrdala i poduzetnika i edukatora Ivana Guština.
Po završetku preuzimanja Batmobile paketa, za zainteresiranu djecu održana je i radionica lemljenja, na kojoj su učili ili usavršavali lemljenje spajajući jednog od CircuitMessovih Wacky robota.