Iconis

Oglas

React Developer

Tražimo React.js developere s iskustvom.

Opis posla:
- izrada visokokvalitetnih rješenja za E-trgovina, CRMa i drugih web aplikacija
- planiranje i izgradnja svih funkcionalnosti, testiranje i održavanje aplikacija
- bliska suradnja s product managerom i dizajnerima
- bliska suradnja s klijentima i članovima tima na poboljšanju digitalnih proizvoda

Što nudimo?
- Plaća od 1.500 € do 2.900 €
- Udio dobiti - dijelimo svoju dobit s našim stalnim zaposlenicima pod određenim uvjetima
- Fleksibilno radno vrijeme i radno mjesto
- vrhunsku opremu
- bonus za kraj godine do 330 €
- pozitivno radno okruženje
- minimalno 20 dana godišnjeg odmora
- za roditelje – dodatni dani godišnjeg odmora i bonus na kraju godine

Što tražimo:
- 2+ godina iskustva u - JavaScript, React.js, Next.js, Reduxom
- dobro poznavanje TypeScripta
- razumijevanje GraphQL-a i RestAPI-ja

Plaća: 1500 do 2900 eura neto
Lokacija rada: Rijeka, Zagreb ili remote

Kontakt podaci

Iconis d.o.o., Gnambova 2, 51000 Rijeka